PR 10.05.18

Košice dostanú kartu, ktorá dokáže viac

Foto: Veronika Janušková

Nezisková organizácia Mestská karta Košice plánuje priniesť novinku, ktorú si Košice ako mesto európskeho formátu zaslúži.

Pôjde o úplne novú mestskú kartu, ktorá dokáže viac, než len slúžiť ako čipová karta na prepravu mestskou hromadnou dopravou. Jej novým cieľom je slúžiť ako užitočná karta, ktorá vám pomôže v celom meste. Nová karta však dokáže predovšetkým Košičanom vytvoriť ešte lepšie miesto na život. 

Prvým krokom k novým možnostiam modernizovanej košickej mestskej karty bude vytvorenie rozsiahlej a silnej siete partnerov, ktorí budú mať rovnaký záujem o zlepšenie života ako samotná nezisková organizácia. Novú mestskú kartu tak bude možné využiť pri bežných nákupoch, pri vstupe na kultúrne akcie a dokonca aj ako platobnú bránu. Čím silnejšia bude sieť partnerov, tým výhodnejšie bude pre občanov vlastniť mestskú kartu Košice. 

Karta, ktorá má priniesť množstvo výhod a byť spoločníkom každého Košičana, si zaslúži aj nový, svieži dizajn. O nový vizuál karty sa nepostará žiadny umelec, agentúra alebo iné organizácie. Keďže je to karta pre Košičanov, vytvoria ju samotní obyvatelia mesta. Predpokladaný štart novej mestskej karty je stanovený na začiatok roka 2019. 

Staňte sa aj vy novým partnerom mestskej karty, ktorá pomôže nielen obyvateľom mesta, ale aj vašej firme. Stačí, ak navštívite našu novú stránku www.partnerkarty.sk, kde sa už čoskoro dozviete všetky potrebné informácie.

Čítajte viac: karty

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím