10.01.19

VIDEO: Zasadnutie zastupiteľstva z obce na východe valcuje internet

zdroj: youtube

Malá dedina Fekišovce na východe Slovenska, v okrese Sobrance, sa stala slávnou. Starostka pobúrila verejnosť svojím správaním k poslancom obecného zastupiteľstva.

Na facebookovom profile Zomri bolo v stredu (9. 1.) zverejnené skrátené 13-minútové video z decembrového zasadnutia obecného zastupiteľstva.

reklamná správa
 

Ustanovujúce rokovanie poslaneckého zboru viedla opätovne zvolená starostka Miloslava Fedorová (Smer - SD). To, akým štýlom sa starostka na rokovaní nepríjemne naváža do poslancov je pre väčšinu divákov na prvý pohľad veľmi neštandardné. Na čo, ako prvá, upozornila obľúbená facebooková stránka Zomri.

„Na východe Slovenska, v okrese Sobrance, vedľa obce Hnojné, je obec Fekišovce. A znovu tam zvolili za starostku Miloslavu Fedorovú. Na youtube sa objavil takmer trojhodinový záznam z prvej schôdze obecného zastupiteľstva a je to čisté zlato. Ak máte čas a veľa pukancov, prípadne hráte nejakú spoločenskú hru, alebo pijete, pustite si to celé...“ týmito úvodnými slovami opísala stránka Zomri, ktorá sa venuje humoru a satire, krátky zostrih z rokovania..

reklamná správa
 

„Je to niečo, čo by si mal pozrieť každý Slovák, každý sociológ a politológ a snáď aj psychológ. Tu, priatelia, je zachytená skutočná sonda do duše nášho národa, nášho myslenia a celej našej krajiny. Skrývala sa na obecnom zastupiteľstve obce Fekišovce,“ upozornila stránka.

(ROČ)

Čítajte viac: zaujimavosti video

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím