PR 16.02.18

Cítim sa vitálny a plný energie

foto: tv kd

Predsavzatia u mnohých zapadli prachom, no hlava obchodu mediálneho domu pokračuje vo svojom úsilí zmeniť svoj život. Hektický životný štýl plný stresu a nesprávneho stravovania chce vymeniť za zdravú životosprávu, ktorá sa odzrkadlí nielen na jeho zovňajšku, ale aj na energii a vitalite. Zatiaľ schudol 7 kíl za 16 dní.

O jedinečnom darčeku, ktorý si dožičil Marko Duditš, obchodný riaditeľ KOŠICE:DNES, sme vás informovali v našom denníku aj televízii. Jeho snaha zlepšiť svoj zdravotný stav po dvoch týždňoch nekončí.

So svojím cieľom sa zveril do rúk profesionálom z HeppiApple. Dnes má za sebou Marko Duditš viac ako dva týždne stravovania podľa zásad Metabolic Balance. 

„Vidím, že som mal väčšie obavy, než bolo potrebné. Odmalička som bol vedený k aktívnemu životu, bol som aj vrcholovým športovcom. Neskôr som popri práci začal žiť omnoho hektickejšie. Aby som sa vrátil k športovejšiemu ja, vydržal som aj tri dni na diéte. Premohol ma však vlčí hlad a nevydržal som. S metabolic balance nijaký hlad nepociťujem,“ hovorí. 

foto:
foto: Jozef Kadela

Úžasné výsledky

Metabolic Balance predstavuje vyvážené stravovanie založené na zásade jednej bielkoviny v jednom chode. Harmonizuje sa tak hormonálne hospodárstvo a látková premena v tele. Vychádza z rozboru krvi, preto je jedinečné pre každého človeka zvlášť. 

Naša životospráva pritom neovplyvňuje len hmotnosť, ale aj zdravie. Potvrdila to aj výživová poradkyňa Martina Koporcová, ktorej sa M. Duditš zveril do rúk počas prvých meraní. „Po prvej fáze programu má veľmi dobré výsledky. Schudol sedem kíl. Okrem váhy a obvodov nastali aj iné zlepšenia – pánovi Duditšovi sa znížil metabolický vek a stúpla kvalita svalov,“ prezradila výživová poradkyňa.

Na všetky tieto zmeny reaguje obchodný riaditeľ len pozitívne. „Cítim sa výborne vo vlastnom tele. Okrem toho ma prekvapil aj môj spánok. Taký tvrdý výdatný spánok som nečakal,“ hovorí M. Duditš. „Chodím plávať a vidím, že moje výkony sa zlepšili v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.“

Skvelý výsledok šéfa obchodu v KOŠICE:DNES Marka Duditša potvrdila aj výživová poradkyňa Martina Koporcová. foto: tv kd
Skvelý výsledok šéfa obchodu v KOŠICE:DNES Marka Duditša potvrdila aj výživová poradkyňa Martina Koporcová. foto: tv kd

Pomoc odborníkov

Ak hľadáte aj vy odborníkov, ktorým by ste sa zverili do rúk, stavte na HeppiApple. Okrem reštaurácie s príjemným personálom vás čakajú aj profesionálni tréneri a výživoví poradcovia, ktorí vás podporia pri celom programe Metabolic Balance. 

„Kvôli mojej vyťaženosti si neviem vynachváliť stravovanie v HeppiApple. Je to veľký komfort – len prísť a mať navarené jedlá špecifické môjmu programu. Doma mi varí podľa zásad Metabolic Balance moja manželka. Je nadšená z toho, že skúša nové veci, ale aj zo mňa. Plne ma podporuje pri mojej zmene,“ pochvaľuje si M. Duditš. 

Púť za zlepšeným životom sa však nekončí. Obchodného riaditeľa čaká ďalšia fáza, v ktorej do jedálnička pribudnú aj tuky a oleje. Motiváciou mu isto budú aj skvelé výsledky, zatiaľ – schudol 7 kíl za 16 dní. „Teraz by som sa už nevrátil k nezdravým jedlám, nemám na ne ani vôbec chuť. Cítim sa vitálny a plný energie, čo pri svojom rýchlom životnom tempe a cestovaní potrebujem. Systém stravovania Metabolic Balance každému odporúčam, pretože som fakt nečakal takéto veľké zmeny už po 16 dňoch,“ dodáva M. Duditš.

Nová životospráva teší aj manželku šéfa obchodu, ktorá mu pripravuje aj na pohľad atraktívne jedlá. foto: md
Nová životospráva teší aj manželku šéfa obchodu, ktorá mu pripravuje aj na pohľad atraktívne jedlá. foto: md
foto: md
foto: md

(EH)

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím