Jaroslav Kolbas vypíše za úspech v Nitre prémiu
Autorom víťazného gólu proti Pohroniu bol 32-ročný Jaroslav Kolbas, najstarší hráč v tíme VSS, ktorý zasiahol do hry. Bol to jeho druhý gól v drese žlto-modrých po príchode do klubu pred začiatkom jarnej časti. „Dosiahli sme vydreté, ale dôležité víťazstvo. Proti Pohroniu sme nadviazali na trojbodový zisk z predchádzajúceho domáceho duelu so Skalicou. Hrali sme proti nepríjemnému a behavému
Autorom víťazného gólu proti Pohroniu bol 32-ročný Jaroslav Kolbas, najstarší hráč v tíme VSS, ktorý zasiahol do hry. Bol to jeho druhý gól v drese žlto-modrých po príchode do klubu pred začiatkom jarnej časti. „Dosiahli sme vydreté, ale dôležité víťazstvo. Proti Pohroniu sme nadviazali na trojbodový zisk z predchádzajúceho domáceho duelu so Skalicou. Hrali sme proti nepríjemnému a behavému súperovi. Viedli sme 1:0, no nepridali sme druhú gólovú poistku, takže na našich kopačkách nám chýbalo viac pokoja,” hodnotil Jaroslav Kolbas.
V sobotu o 17. hodine sa hráči VSS predstavia v Nitre, ktorá je po stredajšej remíze 1:1 na ihrisku Lokomotívy Košice na treťom mieste tabuľky so stratou 11 bodov na VSS. Pre Kolbasa to bude špecifický zápas, v Nitre pôsobil v sezóne 2013/2014, ešte keď hrala v najvyššej súťaži. „Veľmi sa teším, aj keď to bude veľmi náročný duel. Spoluhráčov určite nejako špeciálne namotivujem na zápas v Nitre. Ak by sme tam zabodovali, dám niečo do ‚pľacu‘. Sme blízko postupu. Za nás, hráčov a trénerov, poviem, že určite chceme zvíťaziť v druhej lige. Ďalej už uvidíme, čo sa bude diať,” dodal Kolbas. Doplníme, že Lokomotíva Košice sa v 8. kole nadstavby predstaví v nedeľu o 10.30 h na pôde žilinského béčka. Železničiari v siedmich dueloch nadstavby ani raz neprehrali, z toho dvakrát zvíťazili a až päťkrát remizovali.
(BL)
Foto: Veronika Janušková
Aký je váš názor?
Súvisiace články

FC KOŠICE REMIZOVALO SO SLOVANOM BRATISLAVA!

Naša futbalová reprezentácia postúpila do osemfinále ME vo futbale! Súpera zatiaľ nepozná

Slováci v druhom zápase na ME vo futbale neuspeli, vedenie stratili a nakoniec Ukrajine podľahli

Program slovenských futbalistov na ME 2024 vo futbale

Dokonalá bodová lúpež. Košice uspeli v Trenčíne po dramatickom závere (FOTO)

Medved režíroval výhru FC Košice. Z lavičky sledovali duel dve nové posily

FC Košice sa konečne dočkali výhry! Michalovce porazili na domácej pôde

Košice majú nového trénera (FOTO)

Košice podľahli Slovanu, čím si pripísali siedmu prehru

Anton Šoltis skončil ako tréner FC Košice

Futbalová dvadsaťjednotka remizovala s poľskými rovesníkmi

FC Košice zdolali Michalovce 2:0! Skórovali už v prvom polčase
Najnovšie články

Finančná správa a Ministerstvo vnútra spájajú sily: nový tím „Daňový štít“ mieri na podvody za desiatky miliónov eur

Nález munície v jednom z košických bytov si včera podvečer vyžiadal evakuáciu takmer 50-tich obyvateľov

Od júna nadobúdajú účinnosť niektoré zmeny v zákone o meste Košice

Oznam o plánovaných odstávkach elektrickej energie v Košickom kraji (1.6. – 7.6.2026)

Predpoveď počasia na dnešný deň (1.6.2026)

Denisa Saková: Na cestu a električku na košické letisko zatiaľ nie sú financie

Horoskop na tento týždeň (1.6. – 7.6.2026)

Predpoveď počasia na dnešný deň (31.5.2026)

EÚ odblokovala Maďarsku vyše 16 miliárd eur: Von der Leyenová chváli reformy novej vlády
