Fotoglosa: Chodník po novele zákona
Novela zákona o pozemných komunikáciách schválená v máji minulého roka hovorí, že o chodníky sa musí starať vlastník, v tomto prípade mesto. Navyše bez prieťahov. A to si kompetentný orgán vysvetlil po svojom. Nielenže si evidentne mýli chodník s miestom výkopových prác, ale je zjavné i to, že jeho pracovníci vybrali tabuľu zo skladu pred
Novela zákona o pozemných komunikáciách schválená v máji minulého roka hovorí, že o chodníky sa musí starať vlastník, v tomto prípade mesto. Navyše bez prieťahov.
A to si kompetentný orgán vysvetlil po svojom. Nielenže si evidentne mýli chodník s miestom výkopových prác, ale je zjavné i to, že jeho pracovníci vybrali tabuľu zo skladu pred novelou zákona. A do tretice, astronomicky sa zima začína na severnej pologuli až zimným slnovratom okolo 21. decembra, i keď je pravda, že v posledných dňoch sa poriadne ochladilo. Hlavne, že na obrovskú jamu sa zabudlo upozorniť.
[ad][/ad]
Najnovšie články

Predpoveď počasia na dnešný deň (23.7.2026)

Alexander Riabov oficiálne oznámil kandidatúru na primátora mesta Košice. Základom jeho vízie sú bezpečnosť, poriadok a rozum.

Dva stredoázijské ovčiaky napadli na košickom sídlisku ženu, jej pes útok neprežil
