Rybky sa po zime vrátili do fontány pri Immaculate (FOTO)
Po zimnej prestávke sa do fontány Znamení pri Immaculate vrátili obľúbené Koi kapre, ktoré počas chladných mesiacov prezimovali v jazierku v Mestskom parku. Správa mestskej zelene ich umiestnila späť do fontány s nástupom priaznivejších teplôt a po kontrole ich zdravotného stavu.

META/ Správa mestskej zelene v Košiciach



ArtFilm 2026 - Foto z červeného koberca!
Kliknite pre zobrazenie celej galérie
O ryby je pravidelne a odborne postarané, pričom dostávajú špeciálne krmivo. Mestské služby preto prosia verejnosť, aby sa zdržala ich prikrmovania, ktoré by mohlo ohroziť ich zdravie a znečistiť vodu vo fontáne. Zároveň Správa mestskej zelene vyzýva obyvateľov a návštevníkov mesta, aby prispeli k udržiavaniu čistoty verejného priestoru a fontánu rešpektovali ako estetický a živý prvok mestskej zelene.
Galéria
Zdroj:(META/ Správa mestskej zelene v Košiciach)
Najnovšie články

Iniciatíva Vráťme život Tatrám žiada preveriť stanovy KST. Tatry nie sú kulisa pre mocenské hry

Súd poslal do väzby muža obvineného z vraždy manželky v Gelnici

Otec dvojročného Vilka prehovoril o náročnej ceste za záchranou syna







