Zažite explóziu chutí a vôní v podobe šesťchodovej zážitkovej večere v hoteli Yasmin
Koncom mesiaca sa v hoteli Yasmin opäť uskutoční známa akcia pod názvom „Out of kitchen“, na ktorej si budete môcť vychutnať vynikajúce jedlá v podaní šéfkuchárov Martina Petríka a hosťa Karola Sklenára.

Hotel Yasmin
Súboj dvoch šéfkuchárov
29. júna (štvrtok) o 18:00 si budete môcť užiť nezabudnuteľnú atmosféru v podobe šesťchodovej zážitkovej večere, ktorú pre vás pripraví známy šéfkuchár Martin Petrík a hosť večera, executive chef Karol Sklenár. Pôjde o „súboj“ dvoch šéfkuchárov, pričom o víťazovi rozhodnú hostia a navyše jeden z hostí bude môcť vyhrať vstupenky na ďalší event „Mimo kuchyne„.
Explózia chutí a vôní
Vo štvrtkový večer si budete môcť vychutnať naozaj netradičný výbuch chutí, nakoľko všetky jedlá budú pripravované na letnej terase, priamo na grile. ,,Jedli ste už dezert, ktorý je pripravený v grile? Ešte nie? Tak sa môžete tešiť na explóziu chutí a vôní. V degustačnom menu hostí určite prekvapí melónové kapučíno, jemne zaúdená foie-gras či púpavová zmrzlina…,“ upresnil marketingový špecialista hotela Yasmin Martin Queue.

Okrem fantastického a zároveň netradičného jedla vám atmosféru bude spríjemňovať živá hudba v podaní Andyho Samuela Hudáka, ktorý hosťom predvedie nielen domáce, ale aj svetové hity a rockové balady.
O akcii
Koncept „Mimo kuchyne“ spustil hotel Yasmin minulého roka. Prvá akcia sa konala 23.novembra 2022 a hosťom večera bol vtedy Gabo Kocák. Večera bola zložená zo sezónnych surovín vychádzajúcich z tradičných receptúr. Hostia však mali možnosť ochutnať aj netradičné suroviny ako sú mušle, foies gras a iné.
Pri gastronomických večeroch je bežnou praxou príprava všetkých chodov realizovaná hosťujúcim alebo domácim šéfkuchárom. Tieto akcie sú však špeciálne v tom, že sa jedná o priateľský súboj šéfkuchárov, v rámci ktorého každý z nich pripravuje tri chody zvlášť.
V apríli tohto roka mali hostia možnosť ochutnať špeciality ako je králik, hovädzí jazyk či jahňa a dezert pozostávajúci z netradičnej kombinácie chutí, akými je uhorka, krémový syr, mäta, čokoláda a rebarbora.
Zážitkovú večeru pripravovali Martin Novák z obľúbenej TV show “Na nože” a šéfkuchár Martin Petrík.
V sérii kulinárskych večerov bude hotel Yasmin pokračovať aj naďalej. Meno ďalšieho známeho šéfkuchára však nateraz neprezradia.
Aký je váš názor?
Súvisiace články

MTBIKER na Domaši 2025: Trojdňový festival športu, zážitkov a letnej pohody

Typy áut: Aké sú možnosti a pre koho sú vhodné? | Autorro

Návšteva praktického lekára bez čakania a poplatkov? Je to možné už aj v Košiciach!

Hľadáte profesionálny fotoateliér v Košiciach? Tento odporúčame!

Prečo je odborná príprava pre revíznych technikov elektrických zariadení dôležitá?

Sprievodca pre bezpečné odovzdanie stavby ľahko a rýchlo

Úspora energie vďaka tieneniu

Sprievodca výberom drahokamov podľa znamenia zverokruhu: Nájdite ten pravý pre svoju partnerku

Rodinné pobyty na Slovensku

Balíme tašku do pôrodnice: Čo potrebujete pre vás a bábätko?

Kapacitný ruksak – čo to vlastne znamená? Zistili sme to

Svetové chute priamo na Stanici Košice. Novootvorená Chytrá Kantína spája thajskú a slovenskú kuchyňu
Najnovšie články

Od júna nadobúdajú účinnosť niektoré zmeny v zákone o meste Košice

Oznam o plánovaných odstávkach elektrickej energie v Košickom kraji (1.6. – 7.6.2026)

Predpoveď počasia na dnešný deň (1.6.2026)

Denisa Saková: Na cestu a električku na košické letisko zatiaľ nie sú financie

Horoskop na tento týždeň (1.6. – 7.6.2026)

Predpoveď počasia na dnešný deň (31.5.2026)

EÚ odblokovala Maďarsku vyše 16 miliárd eur: Von der Leyenová chváli reformy novej vlády

Na Zemplínskej šírave otvoria sezónu oslavami 60. výročia jej vzniku

Tip na recept: Pečený karfiol s parmezánom a bylinkovým dipom
