Na MMM posledných 400 štartových čísel
Uplynulý týždeň v piatok bol pre organizátorov októbrového Medzinárodného maratónu mieru dňom veľkej inventúry a zvažovania, ako nastaviť konečné limity štartujúcich na MMM 2015.
Výsledkom je rozhodnutie, že finálne počty sa priblížia alebo mierne prekročia číslo 10 800 registrovaných bežcov. Teda približne o šesť percent viac ako vlani.
Znamená to, že v hlavných a najviac obsadzovaných disciplínach (maratón, polmaratón, 4 x 1/4 Maratón a Inline) zostáva pre záujemcov spolu posledných 400 štartových čísel. Len o niečo viac ich je v obľúbenom Minimaratóne, no míňajú sa ešte rýchlejšie.
A tak tridsať dní pred štartovým výstrelom niet čo váhať. Ak ho chcete počuť zvnútra štartových koridorov, treba sa rozhodnúť veľmi skoro.
Ilustračné foto: TASR