Antigénové testovanie stálo obrovské peniaze, jeho efekt je podľa Sulíka otázny
Antigénové testovanie stálo Slovensko obrovské peniaze, jeho efekt je však podľa ministra hospodárstva Richarda Sulíka veľmi otázny. Predseda koaličnej strany Sloboda a Solidarita to uviedol po tom, ako v Bratislave dostal prvú dávku vakcíny. Pripomenul, že napriek masovému testovaniu sme v určitom období zaznamenali jeden z najvyšších počtov úmrtí. „Je to veľmi smutná kapitola našej krajiny,” povedal Sulík.
Naopak, očkovanie je podľa neho jedinou cestou, aby sa náš život po korone znormalizoval a nemali sme žiadne obmedzenia. „Myslím si, že mnoho krajín zavedie podmienku, respektíve alternatívou k testovaniu bude práve to, aby bol niekto zaočkovaný,” dodal a avizoval, že aj na Slovensku budú platiť pravidlá takéhoto typu. Zároveň vyzval ľudí, aby sa dali zaočkovať a pomohli tak na Slovensku vybudovať kolektívnu imunitu,.
Zdroj: (SITA/jl)
Odporúčané články
Polícia vyzýva motoristov, aby mysleli na prezutie zimných pneumatík včas, a takisto, aby mysleli na ďalšie povinnosti, ktoré by mali splniť pred jazdou počas zimného obdobia. Za nesplnenie týchto povinností hrozí vodičom mastná pokuta!
Dopravný podnik mesta Košice, a.s. (DPMK) oznamuje cestujúcej verejnosti zmenu prevádzkových hodín svojich predajných miest v súvislosti s dňom 17. novembra.
Na košickej Triede SNP dnes došlo k dopravnej nehode dvoch električiek mestskej hromadnej dopravy. Podľa doterajších informácií sa zrazili v úseku na sídlisku Košice-Západ, kde do zadnej časti jednej súpravy, stojacej na červenej, narazila druhá električka.


