FOTO UDALOSŤ: Kde pracuje môj otec, moja mama
V U. S. Steel Košice sa konal už 5. ročník populárneho firemného podujatia Family Safety Day – Kde pracuje môj otec, moja mama. V rámci programu predstavili hutníci svojim rodinám výrobné prevádzky, vrátane závodu na výrobu radiátorov, ale aj ďalšie činnosti. Prezentovali sa aj partneri priemyselnej firmy, medzi nimi Hutnícka fakulta Technickej univerzity či Stredná odborná škola v Šaci. Tvorivé dielne a množstvo zábavných atrakcií potešili najmä deti. Každý z 5000 účastníkov si našiel pre seba niečo zaujímavé, poučné či zábavne. Hutníkom sa ich firemný deň vydaril.

foto



V stane s výrobkami návštevníci obdivovali nový výrobok – farebný radiátor s potlačou, ktorému mali deti vymyslieť vhodný názov.
Foto: Veronika Janušková
Odporúčané články
Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) upozorňuje na výluku električiek na rýchlodráhe. Potrvá od soboty 22. novembra do nedele 30. novembra 2025. Dôvodom výluky električkovej dopravy na rýchlodráhe je servisná údržba.
Prvá tradičná Mikulášska jazda sa uskutočnila v sobotu 6. decembra. Naša redakcia bola pri tom a zisťovala, ako sa Mikuláš dostal zo severného pólu až do Košíc, aby mohol poslušným deťom priniesť sladkosti.
Ustanovuje základný úväzok novej kategórie pedagogických zamestnancov – kandidátov. Cieľom schváleného návrhu je aj vymedziť, že základný úväzok riaditeľa „manažéra“ sa neustanovuje.