Naše deti by sa potešili…
Súťaž spoločnosti Lidl o detské ihriská pozná už celé Slovensko. Tentokrát sú však Košice veľmi blízko k výhre. Svojím hlasom môže prispieť k dobrej veci pre naše deti.
Bezpečných ihrísk s moderným dizajnom nie je nikdy dosť a takéto v Košiciach ešte nemáme. Obchodný reťazec pomáha svojou súťažou každý rok niekoľkým mestám, v ktorých vybuduje krásne ihrisko s motívom rozprávky Včielka Maja. Poznajú ju deti, ale i rodičia. Aktívny pohyb zábavnou formou – to je hlavný motív budovania Žihadielka, ktorého hodnota je 87-tisíc eur.
Od roku 2016 Lidl postavil 30 ihrísk za viac než 2 a pol milióna eur. Aj tento rok ponúka možnosť vyhrať ďalším mestám a mestským častiam, v ktorých sa nachádza aspoň jedna predajňa Lidl. Stačí zahlasovať za svoje mesto na stránke zihadielko.lidl.sk. Zapojiť sa môže denne každý (aj opakovane), hlasovanie potrvá do 28. februára. Desať miest s najvyšším počtom hlasov získa nové ihrisko, zvíťazia teda prvé dve miesta v každej z piatich kategórií.
Zahlasujte za Košice
Košice majú tentoraz k Žihadielku naozaj blízko. Do súťaže sa zapojili tri mestské časti – Sídlisko Ťahanovce, Dargovských hrdinov a Sídlisko KVP. Najbližšie k úspechu má aktuálne KVP. Nachádza sa na 2. mieste v kategórii od 20 000 do 32 999 obyvateľov, čo je výborné. KVP potrebuje v počte hlasov buď predstihnúť Topoľčany, ktoré sú tesne pred ním, alebo si udržať svoje druhé miesto. Na päty mu totiž šliape z tretieho miesta Partizánske.
Košice tak majú prvýkrát reálnu šancu na výhru. Zapojte sa do hlasovania a urobte našim deťom radosť v podobe nového ihriska. Hlasovať môžete denne len raz, pričom možnosť na druhý hlas získate absolvovaním jednoduchej hry, ktorú nájdete tiež na webe zihadielko.lidl.sk.
[ad][/ad](SZ)
Odporúčané články
Premiér SR Robert Fico zverejnil verejné stanovisko, v ktorom reaguje na rozhodnutie prezidenta Petra Pellegriniho vetovať zákon o Úrade na ochranu obetí trestných činov a oznamovateľov protispoločenskej činnosti. Zároveň informoval o svojom telefonickom rozhovore s predsedom Európskej rady Antóniom Costom. Vyjadrenie zverejnil na sociálnej sieti Facebook.
Akademická únia v Oxforde (AUO) a Európske obchodné zhromaždenie v Oxforde (Spojené kráľovstvo) je inštitúcia s viac ako 25-ročnými skúsenosťami s oceňovaním vynikajúcich podnikov a lídrov zo 74 krajín.
Rozsvietením vianočného stromčeka na Hlavnej ulici pri Immaculate a otvorením trhov sa začala v Košiciach šíriť sviatočná atmosféra. Pýtali sme sa preto Košičanov, aký rozpočet majú pripravený na kúpu vianočných darčekov.