Nehoda na križovatke
Na rohu Bačíkovej a Mäsiarskej ulici sa dnes okolo 14. hodine popoludní zrazili dve osobné autá.
Podľa vyjadrenia Lenky Ivanovej, hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, vodička bielej Kie pravdepodobne nerešpektovala značku „Stoj, daj prednosť v jazde.“ Pokračuje, že s vozidlom vošla do križovatky, kde narazila do vozidla značky Škoda.
[ad][/ad]„Pri dopravnej nehode sa podľa predbežnej lekárskej správy ľahko zranili obaja vodiči vozidiel. Predbežná celková škoda na vozidlách bola vyčíslená na 6-tisíc eur,“ informovala Ivanová. Dodala, že alkohol u vodičov nezistili.

(PS)
Odporúčané články
Vodárenský systém Starina-Košice vstupuje vďaka najnovšej investícii v hodnote takmer 60 miliónov eur do rozhodujúcej etapy modernizácie. Úpravňa vody v Stakčíne, ktorá od roku 1984 drží chrbticu zásobovania veľkej časti východného Slovenska, prejde rozsiahlymi technologickými zásahmi. Dosiahne sa nielen dlhodobé zabezpečenie kvality dodávanej vody, ale zabezpečí sa aj istota dodávok tak, aby sa na vodu zo Stariny mohlo dlhodobo spoliehať ďalších približne štyridsať obcí v desiatich okresoch východného Slovenska.
Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) upozorňuje na výluku električiek na rýchlodráhe. Potrvá od soboty 22. novembra do nedele 30. novembra 2025. Dôvodom výluky električkovej dopravy na rýchlodráhe je servisná údržba.
K vianočnej atmosfére Košíc už neodmysliteľne patrí MAME Market – jedinečný dizajnérsky trh,
na ktorom sa pravidelne stretávajú tvorcovia a tvorkyne originálnej handmade tvorby a ľudia,
ktorí milujú ich lokálnu tvorbu objavovať a podporovať. Už po druhýkrát po sebe sa market
uskutoční v Tabačke počas víkendu 13.12 – 14.12.2025 so začiatkom o 13:00 hod. Tento rok
sa na ňom predstaví viac ako 35 značiek z celého Slovenska.