Polícia pátra po nezvestnom Marcelovi Mohňackom z Košíc
Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnom Marcelovi Mohňackom, 45-ročnom mužovi z Košíc, ktorého nezvestnosť bola vyhlásená 25. marca 2025.


Meno: Marcel
Dátum narodenia: 23.9.1979
Štátna príslušnosť: SLOVENSKO
Bydlisko: Košice II
Dátum vyhlásenia: 25.3.2025
Dôvod pátrania: Nezvestná osoba
Vyhlasujúci útvar: OR PZ v Košiciach.
Popis osoby:
- vysoký 180 cm
- štíhlej postavy
- vaha 60 kg
- tmavo hnedé vlasy ostrihane na ježka
- modré oči
- tvár súmerná oválna
- chrup chýbajú mu tri horné predne zuby, poruchu reči nemá
- bez výrazných znamení
- žiadne znamienka ani jazvy nemá
- tetovanie na pleci ľavej ruky v tvare prepletenej vlnovky
- nenosí kontaktné šošovky ani okuliare
Popis oblečenia:
- čierna krátka vetrovka vpredu s bielym nápisom na ľavej strane
- modré rifľové nohavice
- kockovaná košeľa
- čierne botasky
Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe oznámte na číslo 158.
Odporúčané články

Košickí policajti rýchlo zakročili proti 29-ročnému Tomášovi, ktorý v pondelok podvečer zavolal na linku 158 a oznámil, že „ide dať bombu“. Hoci po chvíli tvrdil, že išlo len o nevydarený žart, polícia situáciu nepodcenila.

Policajný zbor pokračuje v nepretržitých kontrolách na všetkých 16 hraničných priechodoch v Košickom kraji. V súčinnosti s viacerými zložkami štátu sú kontrolované nákladné aj osobné vozidlá vstupujúce na územie Slovenskej republiky.

Polícia vyhlásila pátranie po nezvestnej 15-ročnej Kamile Čerkalovej z Košíc, ktorá bola naposledy videná v obci Tomky v Senickom okrese. Pátranie bolo vyhlásené 10. marca 2025.