Pri Strojári podpálili Audi
Dnes krátko po pol ôsmej ohlásili košickím hasičom horiace auto na parkovisku za hotelom Strojár na Rastislavovej ulici.
Po príchode na miesto zistili, že v plameňoch je vozidlo značky Audi. Podľa slov okresného riaditeľa košických hasičov Tomáša Berzetei auto s najväčšou pravdepodobnosťou ktosi podpálil. Prípad vyšetruje už aj polícia.
(FER)
Foto: Veronika Janušková
Odporúčané články
Košický kraj v uplynulom roku zaznamenal nárast návštevnosti, čísla sa priblížili k rekordnému roku 2019. Informovala o tom krajská organizácia cestovného ruchu Košice Región Turizmus. Ako ďalej uviedla, úspešne inovovala ponuku pre rodiny s deťmi, prezentovala región v zámorí a pripravila aj pôdu pre rozsiahlu podporu nových projektov v roku 2026, prostredníctvom grantového programu Terra Incognita.
Metropola východu bude v najbližších dňoch hostiť výnimočné vzdelávacie podujatie, stane sa centrom simulácie Európskej únie pre stredoškolákov. Od 5. do 8. februára 2026 sa v Košiciach uskutoční komplexná simulácia trojuholníka inštitúcií Európskej únie (EÚ), v rámci ktorej si šesťdesiat stredoškolákov z celého Slovenska v anglickom jazyku vyskúša fungovanie kľúčových unijných inštitúcií v rámci unikátnej simulácie – Európskeho parlamentu, Rady EÚ a Európskej komisie.