S košice:dnes poletí do vysnívanej destinácie
V druhom kole Veľkej letnej súťaže mali čitatelia možnosť vyhrať zájazd do Grécka od cestovnej kancelárie Ferrotour. Spomedzi všetkých správnych odpovedí na súťažné otázky však môže byť výherná len jedna. V tomto prípade sa šťastie usmialo na pani Katarínu Zeleňákovú.
Pochopiteľne, výhre sa úprimne potešila. Grécko je jednou z destinácií, ktoré šťastná výherkyňa túžila navštíviť, no zatiaľ nemala tú možnosť.
Boli aj slzy
Do súťaže denníka košice:dnes sa zapojila s malou dušičkou. Neodvážila sa dúfať, že by cena poputovala práve k nej, dokonca to celkom rýchlo vypustila z hlavy. „Verím tomu, že keď človek myslí na to, že chce vyhrať, nepodarí sa to.“ Informácia o výhre ju zaskočila. Okrem veľkého šoku jej vyhŕkli aj slzy úprimnej radosti.
Dovolenku sľúbila svokre
Toto leto vraj oddychuje viac ako dosť. Spolu so svokrou, s ktorou tvoria nerozlučnú dvojicu, si naplánovali dovolenku v kúpeľoch doma, na Slovensku. Svokre chcela dopriať aj more, preto sa spontánne a na poslednú chvíľu rozhodli pre dovolenku v Bulharsku. Všetko bolo zaplatené, keď vyhrala zájazd v súťaži nášho denníka. Na otázku, či nechce zájazd niekomu darovať, reagovala neoblomne: „Určite nie, pôjdem na sto percent. Grécko je pre mňa top destinácia a ešte som tam nebola.“ Výhrou sa jej tak splnilo želanie.
Dieťa šťasteny?
Spokojná výherkyňa priznala, že šťastie sa na ňu v súťažení usmialo už viackrát. Jej najbližší si z nej radi uťahujú: „Rodina tvrdí, že som asi čarodejnica.“ Napríklad aj v denníku košice:dnes jej výhru prinieslo lúštenie krížovky. Ak ju súťaž osloví, určite sa zapojí aj nabudúce. Nášmu denníku preto nechala odkaz: „Organizujte, prosím, aj naďalej takéto súťaže.“
(MD)
Foto: archív kd
Odporúčané články
Motoristi v našom meste môžu už niekoľko dní využívať kvalitnejšie cesty. V uplynulých dňoch sa dokončili ďalšie súvislé opravy ciest a priľahlých chodníkov, ktoré počas uplynulých troch mesiacov prebiehali v metropole východu.
Na Slovensku pribudnú tri psychosociálne centrá, určené budú pre ľudí s úzkosťou, depresiou, traumou či vyhorením. Informovala o tom organizácia Tenenet o.z, ktorá tieto centrá otvorí. Napriek tomu, že na slovensku existujú psychosociálne služby, odborníci upozorňujú, že kapacity a regionálne pokrytie sú stále nedostatočné.
Vo Washingtone sa údajne objavuje myšlienka založenia novej skupiny „Core 5“, ktorá by zahŕňala USA, Čínu, Rusko, Indiu a Japonsko. Ako referuje web Politico, takýto koncept by priniesol výrazný kontrast k existujúcej skupine G7 a zároveň by zblížil tradičných rivalov.