Sídlisko Ťahanovce začalo s čistením komunikácií
Ako informoval na sociálnej sieti starosta mestskej časti Sídlisko Ťahanovce, Miloš Ihnát, v najbližších dňoch dôjde k čisteniu komunikácií na sídlisku Ťahanovce.
Od zimného posypu sa postupne budú čistiť cesty ako aj chodníky pre chodcov. K upratovaniu dôjde v dňoch od 11. 4. do 13. 4., pričom starosta vyzýva v priebehu týchto dní obyvateľov k ohľaduplnosti, aby dodržiavali dopravné značenia.

Počas týchto dní bude od ranných hodín v teréne aj polícia, preto sú obyvatelia Sídliska Ťahanovce vyzvaní, aby uvoľnili parkoviská v potrebnom termíne a čase.
Podľa dostupných informácií by sa zajtra 12. 4. od 7:30-12:00 mali začať čistiť nasledovné ulice: Havanská, Bukurešťská, Berlínska, Helsinská, Aténska, Viedenská, Austrálska trieda, Madridská a Bruselská.
Zdroj: jl
Odporúčané články
Sviatočný stôl je srdcom Štedrého večera. Hoci sa jedálny lístok a rodinné rituály v jednotlivých domácnostiach líšia, existuje niekoľko stáročných zvykov a jedál, bez ktorých by pre mnohých Vianoce neboli Vianocami. Pýtali sme sa obyvateľov Košíc, čo nesmie chýbať na ich sviatočnom stole.
O zmene nebezpečnej križovatky pri amfiteátri na Festivalovom námestí sa hovorí už dlhé roky. Obyvatelia Košíc si môžu všimnúť obrovské žeriavy na stavbe polyfunkčného objektu, zmenu dopravy je badať na časti Starej spišskej cesty. Práce na zmene križovatky mali podľa magistrátu začať v septembri tohto roka. Prevažnú časť má budovať developer. Mesto sa finančne bude podieľať na prestavbe križovatky spolu s investorom CTR.
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.