Most na Ťahanovce sa stal miestom politického protestu
Aktivisti zo skupiny Košický odboj vyvesili na most banner a tak vyjadrili znepokojenie nad aktuálnym smerovaním Slovenska.

META/NIE V NAŠOM MESTE
Kritizujú tak odklon od demokratických princípov a obviňujú najvyšších predstaviteľov štátu z posúvania krajiny k autoritatívnym praktikám podobným ruskému režimu. „Od volieb nás naša vláda ťahá von z demokratického sveta smerom k totalite ruského typu. Aj keď verbálne tvrdí, že to tak nie je, všetky jej kroky tomu nasvedčujú,“ uvádzajú aktivisti. Príspevok na sociálnej sieti kritizuje poškodzovanie reputácie Slovenska v rámci EÚ a vyzýva k občianskemu odporu. „Slovensko patrí do Európy. Nielen geograficky, ale aj civilizačne,“ zaznieva v odkaze podpísanom ako K.O. (Košický odboj).
Najnovšie články

AKO NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že výsledky NKÚ sú vopred napísané!

Košickí kriminalisti objasnili lúpež, traja zo štyroch obvinených sú vo väzbe

Horoskop na tento týždeň (8.6. – 14.6.2026)




