Služby a aplikácie Slovenskej pošty budú v pondelok 1. novembra z technických príčin nedostupné

Služby a aplikácie Slovenskej pošty, a.s., budú z technických príčin nedostupné v pondelok 1. novembra v čase od 7:00 do 19:00. „Dôvodom je zabezpečenie technického upgradu dátového centra v Tajove. Slovenská pošta sa za komplikácie ospravedlňuje a ďakuje za pochopenie,“ informovala v piatok hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková.
Nedostupné budú mobilná aplikácia Slovenskej pošty, sledovanie a zmena zásielok, ako aj niektoré funkcie v aplikácii ePodací hárok (zároveň nebude možné odosielať ePodacie hárky). Nedostupná bude tiež platba poštovou kartou cez služby Moja pohľadnica a POFIS + Moja známka a s obmedzením služieb bude dostupný cenník na portáli www.posta.sk.
(SITA, be;gko)
Odporúčané články

Bytový podnik mesta Košice (BPMK) začína v týchto dňoch na základe objednávky magistrátu mesta s rekonštrukciou ďalších bytov so zmiešaným vlastníctvom (hybridných bytov), do ktorých sa budú môcť nasťahovať sociálne odkázaní Košičania v rámci inštitútu prestupného bývania.

Podľa našich informácií od dôveryhodného zdroja blízkeho Magistrátu mesta Košice, by sa mali pôvodné Letecké dni Košíc konať tento rok v Prešove na vojenskom letisku. Dôvodom má byť spor medzi Aeroklubom a predsedom KSK Rastislavom Trnkom, o ktorom sme informovali ešte začiatkom júla v článku “Ukradnuté Letecké dni? Spor sa vyostruje!” Trnka tento rok odmietol spoluprácu s košickým Aeroklubom, namiesto toho sa rozhodol, že zorganizuje vlastné letecké dni. V rovnakom termíne a na rovnakom mieste. Košický Aeroklub tak musel hľadať nového sponzora, ktorého našiel na Magistráte mesta. Mnohí Trnku obviňujú, že letecké dni “ukradol,” čo sa odzrkadlilo už aj na niektorých billboardoch, ktoré o akcii informujú.

Na moste VSS v Košiciach zasahovali vo štvrtok 24. júla večer hasiči, zrazili sa tam dve autá a autobus MHD.