“Som slovenský sexsymbol,” uviedol Michael Szatmary
Leto v Košiciach je aj vďaka bohatému programu Kulturparku nabité mnohými dobrými predstaveniami. Ako si lepšie užiť nedeľňajší večer, než pri zábavnej talkshow?
Zaručenú zábavu, úsmev a príjemné strávené chvíle vám garantuje talkshow so zaujímavými hosťami. Takzvaný ”štvorlístok zabávačov” predviedol včera (7. 8.) v Kulturparku Stand-up Comedy v podaní Michaela Szatmaryho a jeho hostí.
“Moje meno je Michael Szatmary a som slovenský sexsymbol, lokálny. Živým sa humorom a rozosmievam ľudí,” povedal pre KOŠICE: DNES Szatmary a dodal, že na predstaveniach rozpráva svoje príbehy a dúfa, že rozosmeje ľudí. Každé predstavenie je v niečom výnimočné a iné. Návštevníci sa však najmä môžu pripraviť na témy ohľadom sexu, holokaustu a starnutia.
“Myslel som si, že som odjakživa vtipný. Už keď som sa narodil, tak som v pôrodnici rozprával vtipy,” dodal komik a pripomenul, že je veľký rozdiel v rozosmievaní ľudí v krčmách a na pódiu.
Stand-up je voľné umenie, ktoré nemá presne daný koncept, a preto je autentický, prirodzený a vtipný. Súbor tém je vopred pripravený, avšak komici sa snažia vždy orientovať podľa publika a jeho nastavenia, a teda často sa pripravenej osi ani nedržia. Szatmary si hostí do svojej talkshow vyberá podľa humoru, ktorý musia mať rôznorodý a najlepšie je, keď je v show aj žena. Stand-up obsahuje ”dobre namiešaný kokteil humoru”, ktorý musí obsahovať niečo ostré a seriózne, ale aj blbý, nechutný a rovnako aj sexuálny humor, uviedol v rozhovore.
(VT/ZL)















Galéria
Odporúčané články
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.
V novembri sme priniesli článok, v ktorom pedagógovia základných a stredných škôl opisujú nedostatok učiteľov v školách, kde pôsobia. Pýtali sme sa magistrátu aj KSK, ako plánujú tento vypuklý problém riešiť. Mesto v novoprijatom dokumente pomenúva ambície a procesy, ktorými chce zlepšiť školstvo vo svojej pôsobnosti. Kraj sa snaží prepájať školy s odborníkmi z praxe.
Po rokoch sa na košickom sídlisku Luník IX opäť začne výstavba nového bytového domu. Za takmer šesť miliónov eur má vzniknúť 48 nájomných bytov, ktoré majú prispieť k zlepšeniu životných podmienok obyvateľov sídliska aj ľudí z nelegálnej osady Mašličkovo.