Trom antirúškarom z piešťanského obchodu hrozí väzba
Troch antirúškarov, ktorých spacifikovali policajti v Piešťanoch, vyšetrovateľka obvinila z prečinu výtržníctva a z útoku na verejného činiteľa. Momentálne sa rozhoduje, či im navrhnú väzobné stíhanie alebo prebehne tzv. super rýchle konanie. Informoval o tom portál tvnoviny.sk. „Mužom (31, 32 a 40-ročný) z Nitrianskeho kraja teraz hrozí jeden, v najhoršom prípade až päť rokov za

ilustračné/freepik.com



ArtFilm 2026 - Foto z červeného koberca!
Kliknite pre zobrazenie celej galérie
Troch antirúškarov, ktorých spacifikovali policajti v Piešťanoch, vyšetrovateľka obvinila z prečinu výtržníctva a z útoku na verejného činiteľa. Momentálne sa rozhoduje, či im navrhnú väzobné stíhanie alebo prebehne tzv. super rýchle konanie. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.
„Mužom (31, 32 a 40-ročný) z Nitrianskeho kraja teraz hrozí jeden, v najhoršom prípade až päť rokov za mrežami,“ uviedol portál. Pripomenul, že v posledných týždňoch sa skupina antirúškarov sústreďuje v obchodoch a snažia sa nakupovať bez prekrytia dýchacích ciest. Navyše, sú agresívni a prichádzajú do konfliktu so zamestnancami, ale aj policajtmi. V Piešťanoch sa situácia vyhrotila až do takej miery, že agresorov museli muži zákona spacifikovať.
Zdroj: (SITA, ta;isu)
Najnovšie články

Maroš Žilinka: Tragédia v Gelnici ukazuje nevyhnutnosť systematickej práce s páchateľmi

Míňame viac, ako zarábame. Ekonóm reaguje na Ficove slová o dobrej finančnej kondícii Slovákov

Príprava D1 na Zemplíne nemešká ani deň, beží súťaž na posúdenie EIA



