Útočníčka z električky ostáva za mrežami
Polícia ďalej pracuje na prípade zraneného revízora Miroslava (24), ktorého v utorok v električke vykosťovacím nožom bodla do hrudníka čierna pasažierka.
Vyšetrovateľ kriminálnej polície začal trestné stíhanie pre pokus trestného činu ublíženia na zdraví s ťažkou ujmou, informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Zuzana (30) zatiaľ nebola obvinená. Je stále umiestnená v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľ zhromažďuje potrebné dôkazy. Bodnutý muž je ešte hospitalizovaný v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura na Klinike úrazovej chirurgie a jeho stav je stabilizovaný. Zuzana ho zasiahla do ľavej strany hrudníka.
[ad][/ad] [article slug=”policia-zasahuje-pre-utok-nozom-v-elektricke”][/article]Odporúčané články
Najvyšší kontrolný úrad v týchto dňoch ukončuje kontroly nakladania s dlhodobým finančným majetkom v 14 mestách a obciach východného Slovenska, ktoré sú akcionármi Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. Podľa všetkých indícií však majú vyše dva roky už vopred známy výsledok.
Nič nemusí byť dokonalé na prvýkrát. Tvorivosť nie je o výsledku na výstave, ale o procese objavovania vlastnej sily. Drôt vám neodpovie slovami, ale pocitom sebavedomia, ktorý v človeku ostane. Našim čitateľom prinášame príbeh Ľuboslavy Valentovej, ktorá cez staré remeslo pomáha moderným ženám nájsť cestu k sebe.
Toto sú najdôležitejšie informácie, ktoré vám prinášame za uplynulý týždeň v Košiciach. Od zmeny dopravy na Watsonovej ulici po oznámenie posilnenia leteckej linky Košice – Bratislava. Náš súhrn vám ponúka prehľad kľúčových momentov, ktoré sa udiali za uplynulých sedem dní v metropole východu.