Už sa lepia…
V utorok podvečer začala veľká lepiaca akcia v Košiciach.
Miestny poslanec MČ Západ a mestský poslanec Zdenko Lipták (koalícia pravicových strán) po dohode s riaditeľom Dopravného podniku mesta Košice Vladimírom Padyšákom za pomoci brigádnikov konečne začali s lepením nálepiek, ktoré majú ochrániť vtáctvo pred nárazom do skla.
Ako vzorovú zastávku si vybrali tú na Hviezdoslavovej ulici. Postupne olepia všetky v meste.
Foto: Veronika Janušková
[ad][/ad]Odporúčané články
Doposiaľ len málo využívané verejné priestranstvo medzi Clementisovou ulicou a cestou I. triedy (I/19) na Herlianskej ulici na sídlisku Dargovských hrdinov sa od minulého týždňa začína meniť na modernú rekreačnú plochu, ktorá sa stane jednu z ozdôb tejto mestskej časti.
V areáli BPMK na Južnom nábreží 13 funguje od mája minulého roka zberné parkovisko. Má kapacitu 82 miest, z toho je 79 vyhradených pre osobné motorové vozidlá a zvyšné pre malé nákladné vozidlá.
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.