V Mníchove útočil nožom
Štyroch ľudí zranil v sobotu v Mníchove muž vyzbrojený nožom. Z miesta činu utiekol. Informovala o tom agentúra DPA s odvolaním sa na nemeckú políciu.
Nikto zo zranených nie je v ohrození života. Muž útočil na piatich miestach vrátane námestia Rosenheimer.
[ad][/ad]Útočníka už zadržali
Podozrivého muža, ktorého motív útoku zatiaľ nie je známy nemecká polícia zadržala tri hodiny po incidente. Informovala o tom agentúra DPA.
(TASR, NN)
Odporúčané články
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.
Starosta obce Zemplín Róbert Rostáš pracuje už druhý rok bez nároku na mzdu. Finančné prostriedky, ktoré by inak smerovali na jeho plat, investuje do rozvoja samosprávy. Doteraz takto do obce vložil približne 40-tisíc eur.
Zmodernizované depo spolu s novou čistiacou linkou v areáli Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na Bardejovskej ulici je už niekoľko dní skolaudované. Vedenie mesta Košice a DPMK v pondelok informovali verejnosť, že najmodernejšie depo v bývalom Česko-Slovensku sa tak z režimu predčasného užívania dostalo už do oficiálnej prevádzky.