Vodič zrazil chodca a následne ho vliekol takmer päť kilometrov (FOTO)
Ako informuje polícia Slovenskej republiky na svojej sociálnej sieti, dnes (29. 11.) v noci došlo k tragickej nehode.

K tragickej nehode, ku ktorej zatiaľ nie sú bližšie informácie, došlo v noci v neznámy čas. Polícia informuje o tom, že neznámy vodič zrazil a zachytil 53-ročného chodca na voľnom úseku štátnej cesty, ktorého následne vliekol niekoľko kilometrov.
,,Po zrážke došlo k zachyteniu chodca o podvozok, pričom vozidlo takto vlieklo osobu cez Kráľovský Chlmec až do obce Pribeník, kde došlo k jej uvoľneniu,” uvádza polícia.

Vec na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície, ktorý v súvislosti s uvedenou dopravnou nehodou začal trestné pre prečin usmrtenia v súbehu s trestným činom neposkytnutia pomoci.
Zdroj: Polícia SR, JL
Odporúčané články

Výstavu si možno pozrieť v skleníku botanickej záhrady, jej 16. ročník potrvá do 29. júna. Informovala o tom hovorkyňa UPJŠ Laura Hoľanová. Motýliu šou budú môcť návštevníci vidieť v čase od 09:00 do 17:00. Tak ako po minulé roky, aj teraz ju obohatí zbierka preparovaného hmyzu, zapožičaná súkromným zberateľom a dlhoročným spolupracovníkom Michalom Zacharom, ktorá bude prístupná vo vestibule administratívnej budovy.

Na Poliklinike Východ v Košiciach, v mestskej časti Dargovských hrdinov, v pondelok 19. mája podvečer horelo. Na sociálnej sieti o tom informoval Košický samosprávny kraj (KSK).

Oslavy Dňa mesta Košice vyvrcholili podujatím Cassovia Retro, ktoré v nedeľu zaplnilo Hlavnú ulicu historickými vozidlami, eleganciou minulého storočia a vôňou benzínu.