Zrazili sa autíčka Mr. Beana
Pri kurióznej nehode zasahovali nedávno košickí hasiči. Účastníkmi havárie boli dve v našich končinách pomerne zriedkavé autíčka značky Mini Cooper. Také, aké si pamätáme z filmových grotesiek s Mr. Beanom. Zrazili sa pri Baške v smere na Bukovec.
“Po havárii sa dostali mimo cesty. Ani jeden z vodičov sa pri tom, našťastie, nezranil,” spresnil hasičský operačný dôstojník Miroslav Betuš.
Zaujímavosťou je, že obidva havarované Mini Coopery mali bratislavské evidenčné čísla. Či sa na ceste ich vodiči pretekali, alebo boli na nejakom zraze a hazardérsky jazdili, to hasiči nezisťovali.
(fer)
Ilustračné foto: Shutterstock
Odporúčané články
Redakcia KOŠICE: DNES získala exkluzívny rozhovor s mužom, ktorý dlhé roky pracuje na železniciach. Vďaka jeho osobným skúsenostiam a otvorenosti teraz našim čitateľom prinášame komplexný pohľad na problémy, ktoré rušňovodiči musia riešiť denne v stave kumulovanej únavy, pod stresom a často bez pochopenia či pomoci.
Vo Washingtone sa údajne objavuje myšlienka založenia novej skupiny „Core 5“, ktorá by zahŕňala USA, Čínu, Rusko, Indiu a Japonsko. Ako referuje web Politico, takýto koncept by priniesol výrazný kontrast k existujúcej skupine G7 a zároveň by zblížil tradičných rivalov.