--.--.----Meniny: Načítavam...--:--:--
FacebookInstagramSpráva

To najlepšie zo sveta áut. Toto bežne neuvidíte!

Nablýskané kolesá, rev vylepšených motorov a dokonalé línie karosérií, ktoré by sa dali prirovnať ku krásnym ženám. To všetko môžete vidieť na jednom mieste – na 35. zraze GTI v rakúskom mestečku Reifnitz pri jazere Wörthersee. Aj keď oficiálny zraz trvá od 4.- 7. mája, všetko začína už dva týždne vopred. Fotografie unikátnych skvostov vám z Rakúska priniesol veľký

Redakcia KOŠICE:DNES
2. 5. 2016
0

Nablýskané kolesá, rev vylepšených motorov a dokonalé línie karosérií, ktoré by sa dali prirovnať ku krásnym ženám. To všetko môžete vidieť na jednom mieste – na 35. zraze GTI v rakúskom mestečku Reifnitz pri jazere Wörthersee. Aj keď oficiálny zraz trvá od 4.- 7. mája, všetko začína už dva týždne vopred. Fotografie unikátnych skvostov vám z Rakúska priniesol veľký fanúšik motorizmu, náš grafik Richard Plichta.

GTI stretnutie je vôbec jedným z najväčších stretnutí značiek koncernu VW na svete. Prvý zraz sa konal ešte v roku 1982 zúčastnilo sa ho menej ako 100 nadšencov GTI. Dnes je priemerná návštevnosť 200 000 ľudí. Zazrieť môžete autá od automobiliek Volkswagen, Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, SEAT a Škoda Auto. Samozrejmosťou je, že koncern túto šou podporuje. A tak na ňom môžete pravidelne vídať aj špeciálne upravené modely áut priamo z továrni, niekedy dokonca aj automobily, ktoré ešte len budú verejnosti predstavené. A ako vidieť, zraz už dávno nie je iba o GTI – čkach.

 

Audi R8 po kompletnej úprave body kitu. Jeden zo skvostov tohtoročného zrazu.
Audi R8 po kompletnej úprave body kitu. Jeden zo skvostov tohtoročného zrazu.
Porsche

Lamborghini

 

Sladkosti

 

Niektorí so sebou doniesli aj záložné vozidlo.
Niektorí so sebou doniesli aj záložné vozidlo.

 

Zastúpenie mala aj známa automobilka z Rumunska.
Zastúpenie mala aj známa automobilka z Rumunska.

 

Zastúpenie zo Slovenska. Táto stará MB-čka prekonala bez problémov 1000 km.

Zastúpenie zo Slovenska. Táto stará MB-čka prekonala bez problémov 1000 km.

Foto: Mely Princess

Aký je váš názor?

#Spravodajstvo#Košice

Sledujte nás na Facebooku

Buďte vždy v obraze! Pridajte sa k našej komunite a dostávajte najnovšie správy z Košíc a okolia priamo do vášho feedu.

Pre čítanie ďalšieho článku
Potiahnite prstom doprava alebo doľava

Súvisiace články

Najnovšie články