19.07.19

Košického finančného experta vyšetruje polícia

Foto: Iveta Vaculová

Denníku KOŠICE:DNES sa podarilo získať informáciu, podľa ktorej mala polícia obmedziť na osobnej slobode košického finančného experta a školiteľa  Dávida G. (ako uvádza jeho webstránka). Vyšetrovanie by sa malo týkať finančných záležitostí.

„Policajti na uvedenom prípade pracujú. Po zhromaždení potrebných podkladov vám poskytneme stanovisko,“ potvrdila nám čiastočne našu informáciu košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Dávid G. vystupoval v médiách ako mladý finančný expert a školiteľ, ktorý sa vo svete peňazí pohybuje už deväť rokov. Na svojej internetovej stránke spomína ako svojich partnerov viaceré renomované banky, poisťovne a finančné spoločnosti. 

Adresa, kde si uvádza sídlo, je Business Centre na Štúrovej ulici, kde má kancelárie mnoho finančných spoločností. Meno Dávida G. však na recepcii nepoznali. Ani jeho firma, ktorú sme našli v obchodnom registri, tam nesídli. Snažili sme sa ho kontaktovať aj telefonicky, číslo však bolo vypnuté.

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím