12.03.18

Na opitého cestujúceho zavolali policajtov

foto: Veronika Janušková

Vodič autobusu linky 31 musel dnes napoludnie riešiť napätú situáciu. Podľa informácií hovorkyne Dopravného podniku mesta Košice Michaely Karaffovej, v autobuse napadol opitý muž spolucestujúcu. 

Agresívneho muža z autobusu údajne v putách vyviedli policajti. „Polícia si vyžiadala kamerový záznam z incidentu,“ doplnila Karaffová. 

„Podozrivá osoba bola na mieste zadržaná. Vzhľadom na prebiehajúce úkony bližšie informácie nie je možné poskytnúť,“ informovala nás policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. 

reklamná správa

Nový zubár znamená novú príležitosť.

Mať zuby na mieru.

Zistite viac

Čítajte viac: mhd policia

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím