13.06.18

Osviežovač vzduchu opravili

Foto: Veronika Janušková

Poškodený osviežovač vzduchu, ktorý sa minulý týždeň vo štvrtok stal terčom vandalov, je už opäť opravený. Po demontovaní ho odviezli do sídla organizácie, kde ho museli dať do poriadku.

„Už je opäť na pôvodnom mieste, po tom, čo ho pracovníci Správy mestskej zelene (SMsZ) opravili. V tomto prípade sú škody zanedbateľné. Skôr nás mrzí, že sa nájdu takí ľudia, ktorí znemožnili v horúcich dňoch Košičanom a návštevníkom mesta osviežiť sa v horúcich dňoch,“ reagoval Viliam Štrelinger, hovorca SMsZ.

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac

Len 1. júna boli dva osviežovače umiestnené na Hlavnú ulicu. Prvý rozprašovač je umiestnený na Hlavnej ulici na úrovni Východoslovenskej galérie, druhý museli pracovníci SMsZ posunúť smerom k Námestiu Maratónu mieru, pretože na pôvodnom mieste je momentálne záhrada reštaurácie.

Poškodili osviežovač vzduchu

Viac k téme

08.06.18
Poškodili osviežovač vzduchu

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím