Tvoriví vysokoškoláci sa môžu zapojiť do súťaže ARS ŠAFARIKIANA 2019
Vysokoškoláci, ktorí radi píšu a tvorivo sa realizujú, sa môžu zapojiť do 6. ročníka celoslovenskej súťaže v autorskej tvorbe ARS ŠAFARIKIANA 2019. Súťaž vyhlásila Univerzita Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach. Organizátor sľubuje zaujímavú cenu. „Ak vaše umelecké, prípadne publicistické texty zaujmú odbornú porotu, týždenný pobyt – vrátane ubytovania a stravy – spojený s dielňami tvorivého písania, s



ArtFilm 2026 - Foto z červeného koberca!
Kliknite pre zobrazenie celej galérie
Vysokoškoláci, ktorí radi píšu a tvorivo sa realizujú, sa môžu zapojiť do 6. ročníka celoslovenskej súťaže v autorskej tvorbe ARS ŠAFARIKIANA 2019. Súťaž vyhlásila Univerzita Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach.
Organizátor sľubuje zaujímavú cenu. „Ak vaše umelecké, prípadne publicistické texty zaujmú odbornú porotu, týždenný pobyt – vrátane ubytovania a stravy – spojený s dielňami tvorivého písania, s besedami, workshopmi a s inými formami tvorivých aktivít vám uhradí organizátor súťaže,“ informoval TASR Marián Gladiš z Filozofickej fakulty UPJŠ.
Záujemcovia môžu svoje autorské texty pozostávajúce z troch básní alebo jednej prózy, respektíve jedného dramatického či publicistického textu zaslať na emailovú adresu [email protected] do 20. júna.
[ad][/ad]
Najnovšie články

Maroš Žilinka: Tragédia v Gelnici ukazuje nevyhnutnosť systematickej práce s páchateľmi

Míňame viac, ako zarábame. Ekonóm reaguje na Ficove slová o dobrej finančnej kondícii Slovákov

Príprava D1 na Zemplíne nemešká ani deň, beží súťaž na posúdenie EIA



