03.05.18

V stánku je virtuálne sídlo firiem

foto: amk

Zo stánku na začiatku Južnej triedy, ktorý dlho chátral, sa stalo virtuálne sídlo pre firmy.    

Je to prenájom poštovej adresy, teda poštovej schránky pre obchodnú spoločnosť, spojený s preberaním pošty a s tým súvisiacimi službami. Ponúka ich firma A-Trade Finance. „Nie je to žiadna zvláštnosť. Virtuálne sídla majú firmy po celom svete. V Košiciach ich je okolo dvadsať,“ hovorí jej konateľ Marek Novák.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

Pokračuje, že poskytujú pre podnikateľov komplexné služby, nielen prenájom poštovej schránky. „Firmy si dôkladne preverujeme a musia mať s nami uzatvorenú písomnú zmluvu,“ povedal. Podľa neho je o služby pomerne veľký záujem, ale schránky už na stánku pribúdať nebudú.  

(JV)

Čítajte viac: podnikanie

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím