03.05.18

V stánku je virtuálne sídlo firiem

foto: amk

Zo stánku na začiatku Južnej triedy, ktorý dlho chátral, sa stalo virtuálne sídlo pre firmy.    

Je to prenájom poštovej adresy, teda poštovej schránky pre obchodnú spoločnosť, spojený s preberaním pošty a s tým súvisiacimi službami. Ponúka ich firma A-Trade Finance. „Nie je to žiadna zvláštnosť. Virtuálne sídla majú firmy po celom svete. V Košiciach ich je okolo dvadsať,“ hovorí jej konateľ Marek Novák.

reklamná správa

Pokračuje, že poskytujú pre podnikateľov komplexné služby, nielen prenájom poštovej schránky. „Firmy si dôkladne preverujeme a musia mať s nami uzatvorenú písomnú zmluvu,“ povedal. Podľa neho je o služby pomerne veľký záujem, ale schránky už na stánku pribúdať nebudú.  

(JV)

Čítajte viac: podnikanie

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím