13.06.18

Vodičovi autobusu sa nechce diskutovať s cestujúcimi

ilustračné foto: Veronika Janušková

Po útoku agresívneho vodiča sa v košickej MHD objavila ďalšia kuriozita, tentokrát v podobe omnoho pasívnejšej „agresie“.

Vodičovi autobusu evidentne nebolo príliš do reči a cestujúcim to dal jasne najavo. Na zadnú stenu kabíny nainštaloval odkaz pasažierom, aby ho pri práci nevyrušovali klopaním ani búchaním na dvere. Vediac, že im šofér aj tak neotvorí, sa zákazníci nemuseli ani obťažovať. „Keď som to zbadala, nevedela som, či sa smiať, alebo plakať, zvolila som smiech cez slzy,“ hovorí cestujúca Martina Vozárová, ktorá v pondelok zverejnila na svojom Facebooku fotografiu z cesty. O vyjadrenie k počinu vodiča sme požiadali dopravný podnik, odpoveď sme zatiaľ nedostali.

Na kabínu si nalepil oznam: Prosím neklopať, nebúchať. Aj tak Vám neotvorím. foto: mv
Na kabínu si nalepil oznam: Prosím neklopať, nebúchať. Aj tak Vám neotvorím. foto: mv

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Čítajte viac: mhd dpmk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím