PR 20.04.17

Jumbo Residence - Nový spôsob bývania

Vizualizácia: jumbo residence

Bývať potrebuje každý, nie každému sa však páči byt na sídlisku. V Košiciach sa onedlho začne výstavba nadštandardných bytov veľmi blízko centra na Lomenej ulici. Byty budú otočené na slnečné svetové strany. A nezabudnuteľný bude aj výhľad na dominanty mesta.

Príjemný obytný dom ponúka pokoj a ticho. / Vizualizácie: jumbo residence
Príjemný obytný dom ponúka pokoj a ticho. / Vizualizácie: jumbo residence

Tento obytný dom spája dva ideály bývania. Poloha JUMBO RESIDENCE, kde budú k dispozícii 2-izbové a 3-izbové byty, v sebe kombinuje pokoj a ticho odľahlej mestskej časti a atraktivitu bývania v centre mesta, ktoré je vzdialené iba 10 minút chôdze. Na skok je tiež takmer všetko, čo potrebujete – od nemocnice a pošty cez bankomaty a reštaurácie až po zastávku MHD a obchod s potravinami. Ani školáci či škôlkari to nebudú mať ďaleko.

Výstavba začne o pár mesiacov

„Na mieste JUMBO RESIDENCE stála kedysi stará budova. Tú sme už zbúrali, urobili sme prekládky inžinierskych sietí a všetky podzemné práce súvisiace s prípojkami. Teraz sme spustili predaj bytov. So samotnou výstavbou by sme chceli začať niekedy na prelome mája a júna tohto roku,“ uviedol konateľ spoločnosti JUMBO RESIDENCE.

Najobľúbenejší štandard, ktorý je súčasťou ceny bytu

Kúpa bytu, ktorý je zariadený základnou výbavou, je prirodzenou voľbou pre väčšinu ľudí. Podlahové krytiny, dlažby, interiérové dvere, maľby stien a stropov – to všetko je zahrnutné v cene štandardného bytu. Hlavné slovo však aj tak môžete mať vy. Na výber dostanete niekoľko druhov materiálov a farebných kombinácií.

Rozhodnúť sa môžete aj pre byt, ktorému už nič nechýba a do ktorého sa môžete sťahovať okamžite. Nemusíte strácať čas hľadaním dokonalej postele alebo kuchynskej linky, nemusíte myslieť na sťahovákov – všetko už bude stáť na svojom mieste. V prípade nadštandardného zariadenia je vašou jedinou starosťou dobre si vyberať. 

Ak si však všetko chcete urobiť sami, môžete si kúpiť holobyt, ktorý je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorým záleží na detailoch a oceňujú absolútnu slobodu vo výbere materiálov, farebných kombinácií a postupov. 

Vítanou kulisou bude výhľad na centrum mesta. / Foto: jr
Vítanou kulisou bude výhľad na centrum mesta. / Vizualizácie: jr

Zaparkovať nebude problém

Obyvatelia štrnásťpodlažnej budovy nebudú mať problém ani s parkovaním. Hoci v okolí veľakrát nie je kde zaparkovať, v JUMBO RESIDENCE budete mať svoje vlastné parkovacie miesto. Taktiež bude k dispozícii dvojpodlažná garáž, do ktorej sa dostanete „v papučkách“.

„Ani napojenie na dopravné tepny nebude problémom. Väčšina nových bytových domov, ktoré sú v blízkosti centra, majú problémy s plynulým napojením na dopravu, pretože všetky výjazdové cesty z rezidencií križujú buď električkovú dopravu alebo sa vychádza na križovatky z vedľajších ciest bez dopravnej signalizácie. Od JUMBO RESIDENCE sa dá dostať bez problémov všetkými smermi. Obyvateľom nebudú hroziť žiadne zápchy. A kto nechce ísť autom, k dispozícii sú zastávky autobusu a električky,“ dal do pozornosti konateľ.

 

Vizualizácie: jr

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím