28.11.16

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: Ivan Hruška

Ivan Hruška má za sebou vyše 31 rokov skúseností v technickom sektore. V súčasnosti je riaditeľom expanzie spoločnosti GlobalLogic pre strednú Európu a šéf Správnej rady Košice IT Valley. Má za sebou množstvo manažérskych úspechov, dlhodobo sa angažuje v projekte nového systému vzdelávania.

V uplynulom období sa podieľal na projekte IT Akadémia - vzdelávanie pre 21. storočie, ktorého cieľom je pripraviť mladých ľudí pre IT priemysel.

Foto: archív ih
Foto: archív ih

“Vaša nominácia ma skutočne potešila, pretože keď človek robí dlho veci pre komunitu a majú dlhodobý charakter, niekedy mu dochádzajú sily a viera. Ja som bol práve v tomto bode a teraz si našu snahu niekto všimol. V týchto dňoch zároveň prišlo potvrdenie, že náš projekt IT akadémia- vzdelávanie 21. storočia sa dostal do poslednej fázy schvaľovania. Ak sa projekt podarí presadiť, tak sa situácia v Košiciach a okolí môže zase dramaticky zmeniť k lepšiemu. A to je určite dôležitejšie, ako čokoľvek iné,” reagoval Ivan Hruška na svoju nomináciu v ankete KOŠIČAN ROKA.

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

Čítajte viac: kosican-roka

Karolyi
Dušan Karolyi
šéfredaktor KOŠICE:DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím