28.11.16

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: Zuzana Želinská

Zuzana Želinská je CFO, COO a konateľkou spoločnosti Ness KE, jednej z najvýznamnejších softvérových firiem v našom meste.

Týždenník Trend ju začiatkom júna 2016 ocenil prestížnym manažérskym titulom Finančná manažérka roka.

Vo firme s viac ako 460 zamestnancami zodpovedá za 25-členný tím Back-office, pod ktorý spadá Finančné oddelenie, HR, Recruitment, Operatons & Purchasing, IT oddelenie a oddelenie PR & Marketingu. Ness KE sa zároveň aktívne podieľa na rozvoji komunity, a to formou IT projektov na podporu vzdelávania, detského športu, kultúry či neziskového sektora. V roku 2016 bola spoločnosť titulárnym partnerom podujatia Ness City Triathlon Košice.

“Nominácia ma príjemne prekvapila a veľmi si ju vážim. Teším sa, že vznikla iniciatíva oceniť osobnosti a subjekty, ktoré prispievajú k rozvoju či reprezentácii nášho mesta. Kontinuálne koncepčnú a kvalitnú prácu s vysokou pridanou hodnotou, na ktorej si v Ness KDC zakladáme, sa snažíme zúročovať nielen u našich zákazníkov, ale aj vracať komunite, v ktorej žijeme. Nesmierne nás teší pomáhať tým, ktorí to potrebujú a berieme to za prirodzenú súčasť našej každodennej práce. Nominácia KOŠIČAN ROKA je pre mňa, ale i pre celý Ness, ktorého som súčasťou ocenením a potvrdením toho, že jednak odborná práca v IT oblasti, vývoj SW na mieru zákazníkovi, ale aj dobročinné aktivity sú potrebné a vnímané verejnosťou. Zároveň je to však i záväzok, aby sme v týchto aktivitách nepoľavili a pokračovali naďalej,” vyjadrila sa na margo nominácie v ankete KOŠIČAN ROKA Zuzana Želinská.

Hlasujte formou SMS na číslo 6679 
Text SMS: A4
Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican-roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím