Okradli poštárku Nad jazerom
Vozík s označením pošta ukradol zlodej na Sputníkovej ulici na sídlisku Nad jazerom. Obyvateľ spomenutej mestskej časti oslovil mestskú políciu, že pri výmenníku na Poludníkovej ulici sa táto taška nachádza. „Privolaná hliadka na mieste zaistila nielen vozík, na zemi boli aj tri rozbalené balíčky,“ informovala prostredníctvom sociálnej siete mestská polícia, ktorá ihneď celý prípad postúpila na obvodné oddelenie Policajného zboru. „V uvedenej veci bolo prijaté oznámenie. Polícia ho objasňuje ako priestupok proti majetku,“ informovala policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Odporúčané články
V Košiciach začalo fungovať jedinečné Centrum integrovaných zdravotno-sociálnych služieb, ktoré ponúka koordinovanú podporu na jednom mieste.
Toto sú najdôležitejšie informácie, ktoré vám prinášame za uplynulý týždeň v Košiciach. Od dvoch nehôd mestskej hromadnej dopravy po protest proti progresivizmu. Náš súhrn vám ponúka prehľad kľúčových momentov, ktoré sa udiali za uplynulých sedem dní v metropole východu.
V Košiciach sa v ako prvom slovenskom meste uskutočnil prieskum duševného zdravia v základných školách (ZŠ). Ako mesto informovalo, jeho výsledky sú priaznivé, väčšina žiakov sa v škole cíti príjemne, bezpečne a má pozitívne vzťahy so spolužiakmi aj učiteľmi.