Svadobné inšpirácie v hoteli Centrum
Dnes sa uskutočnila v hoteli Centrum výstava Svadba, ktorú už dlhé roky organizuje Svadobné centrum Ceremoni. Ak sa vo vašej rodine chystá takáto krásna udalosť, určite ešte zájdite. Nájdete tam všetko potrebné. Tešiť sa môžete aj na módnu prehliadku svadobných a spoločenských šiat (dnes o 15.00 hod.). Svadobné šaty pre dámy ale aj obleky pre pánov, obrúčky, kvety, oznámenia, venčeky na čepčenie, torty i koláče… Viac ako 70 vystavovateľov predstavuje to najlepšie zo svojho sortimentu.
Foto: Iveta Vaculová
Odporúčané články
Mesto Košice je lídrom v rámci Slovenska v oblasti štátom podporovaného nájomného bývania. Počas utorkovej diskusie v rámci interaktívneho podujatia „Mesto v meste“, ktoré sa od uplynulého pondelka až do konca tohto týždňa koná v Auparku, sa na tom zhodli košický primátor Jaroslav Polaček (nezávislý) a generálna riaditeľka Agentúry štátom podporovaného nájomného bývania Eva Lisová.
Mesto Košice má veľkú príležitosť získať prestížne ocenenie Stavba roka 2025. Na cenu verejnosti v tejto súťaži sú nominované dve moderné košické športoviská. Najmodernejší plavecký komplex na Slovensku – Národné olympijské centrum plaveckých športov Košice vznikol za takmer 20 miliónov eur z bývalej Mestskej krytej plavárne.
Hneď po Veľkej noci sa v utorok 7. apríla začne s dlhoočakávanom rekonštrukciou križovatky Kostolianska cesta – Národná trieda (Vodárenská ulica) – Podhradová pri Crow aréne. Jej súčasné podoba svojimi stavebno-technickými parametrami už dlhé roky nespĺňa požiadavky motoristov na bezpečnú a plynulú cestnú premávku.