Policajti našli ženu s dvojtýždňovým dieťaťom v zlých podmienkach! Bol na ňu vydaný zatykač
Hliadke Mestskej polície mesta Košice sa počas ich služby podarilo vypátrať hľadanú ženu. Okrem nej našli na mieste aj dvojtýždňové dieťa. O tejto veci informovala Mestská polícia mesta Košice na sociálnej sieti Facebook.
Hliadka, ktorá vykonávala službu v pondelok 19. septembra v Mestskej časti Košice Krásna, našla osobu, po ktorej bolo vyhlásené pátranie. Išlo o ženu, ktorú sa príslušníkom Mestskej polície podarilo vypátrať v neskorých večerných hodinách v lokalite “Štrkovisko”. Ženu našla hliadka v provizórnom obydlí.
Okrem toho, že bolo na ženu vyhlásené pátranie, bol na ňu vydaný aj príkaz na zatknutie pre trestný čin týrania blízkej a zverenej osoby podľa § 208 zákona č. 300/2005 Z. z. Trestný zákon. Spolu so ženou našli mestskí policajti na danom mieste aj jej dvojtýždňové dieťa, ktoré sa nachádzalo v zlých podmienkach. Na miesto preto okamžite privolali aj príslušníkov Policajného zboru Slovenskej republiky. Tí ženu spolu s novorodencom prevzali na vykonanie ďalších úkonov.
(ZL)
Odporúčané články
Mesto Košice oznamuje, že až do pondelka 2. februára 2026 je možné podať priznanie k dani z nehnuteľností. To musia elektronicky, klasickou poštou alebo osobne na magistráte podať mestu všetci, ktorí vlani kúpili, predali, dostali do daru alebo darovali nehnuteľnosť. Sadzby dane z nehnuteľností zostávajú na rovnakej výške ako vlani.
Nič nemusí byť dokonalé na prvýkrát. Tvorivosť nie je o výsledku na výstave, ale o procese objavovania vlastnej sily. Drôt vám neodpovie slovami, ale pocitom sebavedomia, ktorý v človeku ostane. Našim čitateľom prinášame príbeh Ľuboslavy Valentovej, ktorá cez staré remeslo pomáha moderným ženám nájsť cestu k sebe.
V nadchádzajúcom týždni budú v Košickom kraji prebiehať plánované odstávky elektriny v zmenšenom rozsahu. Upozorňujeme obyvateľov dotknutých lokalít, aby svoje aktivity prispôsobili dočasnému prerušeniu dodávky.