Na agresora a špekulanta z nelegálnej osady si posvietila košická mestská polícia
Pracovníčky neziskovej organizácie Naše slniečka zavolali 1. augusta hliadku Mestskej polície do nelegálnej osady pri Nižných Kapustníkoch. Informuje o tom mestská polícia na svojej sociálnej sieti.

Pri preverovaní podnetu polícia zistila, že mal muž spôsobiť svojej priateľke niekoľkými kopancami viaceré zranenia, okrem iného hematóm v oblasti ľavého oka, niekoľko hematómov na ruke a množstvo škrabancov. K svojmu činu sa pred príslušníkmi polície priznal. Pred jeho obydlím boli takisto nájdené čiastočne rozobraté súčasti elektrobicyklov a kolobežky.
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Nepoznáte ho? Polícia pátra po totožnosti muža (FOTO)
,,Pred obydlím hliadka objavila dve rozobraté batérie z bicyklov a v blízkom zelenom poraste našla tri rozobraté bicykle a jednu rozobratú kolobežku súkromnej spoločnosti. Jedno z kolies z bicyklov bolo pripevnené na ručnom vozíku, ktorý mal využívať priateľ napadnutej ženy. Ten sa po príchode na miesto priznal k napadnutiu ženy aj k privezeniu a rozobratiu bicyklov a kolobežky,” uvádza mestská polícia na soc. sieti. Príslušníci mestskej polície ho odovzdali privolanej hliadke Policajného zboru.
Mestská polícia Košice nabáda občanov, aby boli pozorní, voči násiliu neostávali chladní a včas privolali hliadku mestskej (159) alebo štátnej polície (158).
Zdroj: META/Mestská polícia Košice
Odporúčané články

Po tom, čo sa tento týždeň spustila výroba teplej obaľovanej asfaltovej zmesi, začína mesto Košice v týchto dňoch so súvislými opravami chodníkov, výtlkov, prepadnutých častí a iných závad na cestách a chodníkoch vo svojom vlastníctve.

Od 1. apríla vstupuje do platnosti novela všeobecne záväzného nariadenia č. 241 o dočasnom parkovaní, ktorou sa upravujú sadzby parkovného pri platbe prostredníctvom SMS správ.

Pred obchodným centrom Aupark sa počas troch dní konajú jarné záhradnícke trhy. Návštevníci možu trh navštíviť denne od 10.00 do 18.00 hod., v sobotu do 15.00 hod.