Oslavy Dňa mesta Košice priniesli kopec zábavy
Oslavy Dňa mesta Košice vyvrcholili uplynulý víkend. Obyvatelia i návštevníci mesta mali na výber množstvo podujatí, kam sa ísť zabaviť, pozrieť netradičné veci alebo ochutnať guláš, ktorý varili viaceré tímy. Najväčšími lákadlami boli Košické Benátky a 15. ročník podujatia Cassovia retro, na ktorom zahviezdili veterány.








(HKL)
Foto: Veronika Janušková
Odporúčané články
Pôsobil v mnohých krajinách sveta a zakotvil v Košiciach. Generálny riaditeľ Národného divadla Košice získal prestížnu cenu za celoživotné dielo v oblasti divadla. Toto vyznamenanie sa zväčša odovzdáva umelcom pri príležitosti významného životného jubilea. Ocenená je tak práca a tvorba, ktorú priniesli spoločnosti a divákom.
Národné olympijské centrum plaveckých športov v Košiciach (NOCKE) upozorňuje na uzatvorenie bazénovej časti pre verejnosť, a to v dňoch 19. až 21. decembra.
Dopravný podnik mesta Košice od štvrtka 27. novembra 2025 obnoví štandardnú prevádzku autobusových liniek na Rastislavovej ulici.