Futbal na východe skončil tragicky. O život prišla iba 6-ročná osoba
V utorok (3. 10.) došlo na Spiši k tragickej udalosti, ku ktorej prišla o život iba 6-ročná maloletá osoba. K nehode došlo na futbalovom ihrisku. O udalosti informuje Polícia SR.

Ako informuje polícia, včera (3. 10.) došlo na futbalovom ihrisku v obci Iliašovce k tragickej udalosti. ,,Podľa doterajších zistení, počas zdvihnutia kovovej futbalovej brány zo zeme smerom nahor, došlo za doposiaľ presne nezistených okolností k jej následnému pádu a zraneniu maloletej (6) osoby,” upresňuje polícia.
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Hľadali vlámačov, našli vrecúška s kryštalickou látkou
Zranenia boli nezlučiteľné so životom
Zranenia, ktoré maloletá osoba utrpela, boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla. Obhliadajúci lekár na zistenie presnej príčiny smrti nariadil vykonanie pitvy. Polícia SR vo veci koná a v tejto súvislosti začala po vykonaní neodkladných prvotných procesných úkonov trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. ,,Vzhľadom na citlivosť prípadu, vek maloletej osoby i s úctou k pozostalým bližšie ani podrobnejšie informácie poskytovať nebudeme,” dodala polícia na záver.
(NM)
Odporúčané články

Košická polícia vyšetruje ďalší závažný násilný incident. V lese neďaleko sídliska Luník IX bol pobodaný 20-ročný mladík. Podľa doterajších zistení mal útočiť jeho rovesník, ktorý ho viackrát bodol nožom. Zranený mladík bol s viacerými reznými ranami prevezený do nemocnice, páchateľa krátko po incidente zadržali.

V nočných hodinách prijala polícia v Košiciach oznámenie od ženy, ktorá tvrdila, že je proti svojej vôli zamknutá v podkrovnom byte. Oznamovateľka plakala, prosila o pomoc a uviedla, že má strach o svoj život. Podľa jej slov jej mal muž vyhrážať, že sa stane jeho obeťou.

Cyklisti a kolobežkári sa v letných mesiacoch stávajú čoraz bežnejšími účastníkmi cestnej premávky. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach upozorňuje, že aj oni sú povinní dodržiavať pravidlá, a zároveň ich vyzýva k zvýšenej opatrnosti.