Mojsejová dnes otvorila nový butik
KOŠICE– Svojrázna košická podnikateľka dnes v pasáži Valentína na Hlavnej ulici otvorila svoj nový butik. Presťahovala sem obchod po tom, čo jej starú prevádzku na Františkánskej ulici ktosi začiatkom roka podpálil.
Otvorenie nových priestorov trvalo dlhšie, ako si samotná Nora spočiatku myslela. “Rekonštrukcia zhorených miestností na Františkánskej je náročnejšia, ako som predpokladala, tak som si našla nové miesto, ktoré mi veľmi vyhovuje. Nie je priamo na Hlavnej, ale dostatočne blízko a môžem tu mať aj výklad. Navyše sa pasáž na noc zatvára a je monitorovaná kamerami, takže sa tu cítim oveľa bezpečnejšie,” povedala pre košice:dnes krátko po otvorení o desiatej dopoludnia.
Zatiaľ má v butiku len pánsku kolekciu, čo je u nej novinka. Kolekcia pre dámy by podľa jej slov mala doraziť ešte dnes popoludní.
Foto: Jozef Jarošík
Odporúčané články
Mesto Košice pod záštitou námestníčky primátora Lucie Gurbáľovej vyhlásilo zbierku spoločenského oblečenia a doplnkov v rámci chystaného 5. ročníka Plesu chudobných, ktorý je venovaný ľuďom v núdzi, bez domova či rodiny.
Krátko pred Vianocami minulého roka sme informovali o tom, že Zlatica Labancová, ktorá sa po smrti manžela a dcéry stará o dve vnúčatá a svoju ďalšiu postihnutú dcéru, si prevzala od košického primátora Jaroslava Polačeka a riaditeľa neziskovej organizácie Sociálne bývanie Radoslava Drába kľúče od sociálneho bytu. S odstupom času sme chceli vedieť, ako sa rodine ťažko skúšanej osudom v zrekonštruovanom byte býva.
Február prinesie do košickej MHD viacero zmien, Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) vyjde v ústrety aj lyžiarom. Ako prepravca informoval na svojom webe, od nedele 1. februára dôjde, okrem iného, aj k zmenám na autobusovej linke 14. Dôvodom je zvýšený nápor cestujúcich na Jahodnú počas lyžiarskej sezóny.