Nehoda na moste pri VSS upchala Košice
Nervy košických vodičov dnes dostali opäť poriadne zabrať. Dopoludnia sa totiž od vjazdu do Košíc smerom od Maďarska cez Vyšné Opátske a ďalej po Prešovskej, aj na druhej strane na Alejovej, vytvárali kilometrové kolóny.
Podľa slov vodičov, ktorí mali smolu, že sa do zápchy dostali, dosahovalo zdržanie viac ako hodinu. Ťažko zvládnuteľnú situáciu spôsobila havária. “Stala sa na moste VSS, čaká sa na odťah,” informoval nás napoludnie košický policajný hovorca Alexander Szabó. Bližšie informácie o havárii v tom čase ešte nemal.
Podľa diskusie na sociálnych sieťach sa na spomínanom moste zrazili dve osobné autá a jeden kamión. Následky havárie odstránili a normálnu premávku spustili okolo jednej popoludní.

(FER)
Foto: FB
Odporúčané články
Vo Washingtone sa údajne objavuje myšlienka založenia novej skupiny „Core 5“, ktorá by zahŕňala USA, Čínu, Rusko, Indiu a Japonsko. Ako referuje web Politico, takýto koncept by priniesol výrazný kontrast k existujúcej skupine G7 a zároveň by zblížil tradičných rivalov.
V stredu 19. novembra došlo v ranných hodinách k vykoľajeniu vlaku ZSSK. Ako informoval portál railpage.net, keďže došlo k poškodeniu trate, možno očakávať meškania vlakov a nástupištia č. 1 a č. 2 sú mimo obsluhy.
Rusko je pripravené stretnúť sa s predstaviteľmi Spojených štátov toľkokrát, koľkokrát bude potrebné na dosiahnutie riešenia vojny na Ukrajine. Uviedol to v stredu hovorca Kremľa Dmitrij Peskov po tom, čo rokovania medzi prezidentom Vladimírom Putinom a americkými predstaviteľmi nepriniesli prielom.