Polícia v Šečovciach zaistila drogy, hotovosť a náradie na distribúciu (FOTO)
Policajná akcia zameraná na boj proti nelegálnym drogám vyústila do vzatia do väzby muža zo Sečoviec, ktorý čelí obvineniu zo zločinu neoprávnenej výroby a obchodovania s omamnými a psychotropnými látkami.

Podľa informácií vyšetrovanie ukázalo, že obvinený mal od roku 2018 zadovažovať a predávať marihuanu a ďalšie psychotropné látky, ktoré skladoval a distribuoval zo svojho bytu. Jeho činnosť sa mala týkať dlhodobého a systematického predaja drog. Počas domovej a osobnej prehliadky boli u muža zaistené omamné látky, hotovosť vo výške 3 810 eur pochádzajúca z ich predaja a nástroje používané na manipuláciu s drogami, ako sú vrecká, váhy či baliace potreby. Obvinený sa ku skutku priznal. Vzhľadom na závažnosť a rozsah trestnej činnosti bol rozhodnutím súdu vzdaný do väzby. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje, pričom polícia nevylučuje ďalšie procesné úkony.
Galéria


Zdroj: (META/ Polícia SR – Košický kraj)
Odporúčané články

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach vyhlásilo pátranie po nezvestnom 15-ročnom Dominikovi Bugyim, ktorý bol naposledy videný dňa 5. júna 2025.

Ranná dopravno-bezpečnostná akcia, ktorá prebehla vo štvrtok 22. mája 2025 v čase od 5:00 do 7:30 na celom území Slovenska, priniesla v Košickom kraji znepokojujúce výsledky. Napriek nepriaznivému počasiu polícia zintenzívnila kontroly s cieľom preveriť dodržiavanie zákazu požitia alkoholu a iných návykových látok u vodičov.

Polícia apeluje na ľudí, aby pochybné správy cez aplikáciu WhatsApp neotvárali, nekomunikovali s neznámymi číslami, aj keby sa predstavili ako osoby, ktoré možno poznáte.