Na Sečovskej ceste sa zrazili tri autá, zranilo sa viacero osôb (FOTO)
O nehode troch osobných áut na ceste I/19 informovalo na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach.
„Podľa doteraz zistených informácií vodič vozidla Audi A3, ktorý smeroval po Sečovskej ceste, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a stavu vozovky. Po tom, čo dostal šmyk, prešiel do protismeru a narazil do protiidúcej Dacie Logan,“ priblížila polícia s tým, že následne do havarovaných áut vrazil Mercedes Benz.
Všetci vodiči mali dychové skúšky na alkohol negatívne. Pri nehode vodič Audi A3 utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia nad sedem dní. Jeho spolujazdec utrpel ľahšie zranenia. Zranila sa aj posádka Dacie, vodič aj dvaja spolujazdci utrpeli zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní. „Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví,“ uzavrela polícia.
Galéria
(SITA,kl)
Odporúčané články
Polícia Slovenskej republiky upozorňuje občanov na obmedzenie prevádzky oddelenia dokladov v okrese Košice-okolie. Pracovisko bude v pondelok 16. marca 2026 fungovať v obmedzenom režime z personálnych dôvodov.
V Košiciach došlo v stredu (11. marca) k incidentu, po ktorom skončil muž s vážnymi zraneniami v nemocnici. Podľa dostupných informácií ho mala počas konfliktu bodnúť mladá žena ceruzkou.
V obci Rudňany v okrese Spišská Nová Ves zasahovali v piatok (6. marca) ráno policajti pri vážnom násilnom incidente v jednej z miestnych bytoviek. Podľa prvotných informácií mal muž bodnúť svojho strýka do hrudníka a ruky. Zraneného následne previezli do nemocnice v Spišskej Novej Vsi.