Korčuľovanie s hokejistami HC Košice v tréningovej hale Steel arény sa neuskutoční
Korčuľovanie s hokejistami HC Košice v tréningovej hale Steel arény sa neuskutoční, dôvodom je zvýšená chorobnosť v tíme. Na sociálnej sieti o tom informoval hokejový klub HC Košice.
Korčuľovanie sa malo konať dnes popoludní v rámci novoročného korčuľovania, ktoré pre Košičanov pripravili mesto Košice v spolupráci s Košickou arénou a HC Košice. Mesto pred niekoľkými dňami avizovalo, že počas stredajšieho korčuľovania sa k verejnosti pripoja aj hokejisti z KC Košice a maskot Vranka. „Vzhľadom na zvýšenú chorobnosť v tíme sme žiaľ nútení pripravovanú akciu Korčuľovanie s hráčmi HC Košice, ktorá sa mala konať 7. januára 2026, zrušiť. O náhradnom termíne budeme informovať prostredníctvom sociálnych sietí,“ uviedol hokejový klub. „Síce bez Oceliarov, no na ľade vás v stredu stále radi uvidíme. Hráčom HC Košice prajeme skoré uzdravenie,“ reagovalo mesto Košice na sociálnej sieti na vzniknutú situáciu.
(SITA,kl)
Odporúčané články
Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach dosiahla významný posun v liečbe myómov maternice. Za uplynulých deväť mesiacov tu metódou MYOBLATE úspešne vykonali 110 rádiofrekvenčných ablácií, čo potvrdzuje rastúci význam miniinvazívnych zákrokov v gynekológii.
Protest zvolávajú študentky a študenti naprieč Slovenskom, ale môže prísť každý. Chcú ukázať pretrvávajúcu silu a odhodlanie brániť naše životy v tejto krajine pred normalizáciou a ťahaním Slovenska do sféry vplyvu Ruska.
Obyvatelia košickej mestskej časti Nad jazerom, ako aj ďalší návštevníci, získajú nový priestor na aktívny oddych. V známej rekreačnej lokalite pri splave bude vybudovaná moderná pumptracková dráha a inkluzívne ihrisko. Celková suma tohto projektu bude 321-tisíc eur.