Poštu neotvoria celé leto
Pošta Košice 6 v Košiciach ostane počas prázdnin zatvorená. Personál si totiž vybral dovolenku na celé dva mesiace. Zákazníkov o tom informovali prostredníctvom oznamu na dverách pobočky.
Podľa hovorkyne Slovenskej pošty Martiny Mackovej ide o plánované čerpanie dovoleniek a dočasné obmedzenie prevádzky niektorých pobočiek. „Zároveň sa snažíme koncentrovať svojich zamestnancov na kľúčových pobočkách, aby bola prevádzka plynulá.“

Spomínaná Pošta Košice 6 nie je oznamovacou poštou, čiže nie sú na nej ukladané nedoručené zásielky pre adresátov. „V prípade, že Slovenská pošta pristupuje k dočasnému zatvoreniu pobočky, ktorá takéto služby poskytuje, adresáti sú na zmenu oznamovacej pošty vopred upozornení,“ informuje Macková.
[ad][/ad]Pracovníčka infolinky Pošty 1 v Košiciach vysvetlila, že takýto postup je bežný, pokiaľ majú pobočky málo zamestnancov. Nedoručené zásielky si môžu adresáti počas leta prevziať na Hlavnej pošte.
(TOH)
Odporúčané články
Zmodernizované depo spolu s novou čistiacou linkou v areáli Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na Bardejovskej ulici je už niekoľko dní skolaudované. Vedenie mesta Košice a DPMK v pondelok informovali verejnosť, že najmodernejšie depo v bývalom Česko-Slovensku sa tak z režimu predčasného užívania dostalo už do oficiálnej prevádzky.
Úvodnou diskusiou na tému obnovy legendárneho košického Kina Družba a jeho plánovanej premeny na moderné kultúrne centrum, sa včera v priestoroch obchodného centra Aupark začalo interaktívne podujatie „Mesto v meste“.
V obci Mníšek nad Hnilcom v okrese Gelnica zasahovali v utorok ráno hasiči pri požiari expedičného skladu. Oheň bol podľa informácií ohlásený krátko po 5:30.