Steel aréna je na MS pripravená
V Steel aréne vládne pracovný ruch. Organizátori finišujú s prípravami na hokejový šampionát, ktorý začína už tento piatok. Väčšina prác je už hotových a dolaďujú sa už posledné detaily a robia konečné úpravy. Hotová je ľadová plocha, ktorá čaká na prvé rozkorčuľovanie, šatne jednotlivých tímov aj zázemie pre médiá. Nazreli sme do šatne slovenskej reprezentácie, kde je už všetko pripravené na príchod našich hokejistov. Skontrolovať domáce zázemie tímu prišiel aj generálny manažér slovenskej reprezentácie Miroslav Šatan.
[ad][/ad] Foto: Veronika Janušková(HUN)
Odporúčané články
Policajti odhalili prípad podvodu, pri ktorom manželský pár neoprávnene získal humanitárne dávky pre občanov Ukrajiny za viac ako 300 000 českých korún, teda v prepočte približne 12 300 eur. Peniaze mali poberať napriek tomu, že na nich nemali nárok.
Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) začne od stredy (15. 4.) s jarným čistením električkových tratí.
V Košiciach v sobotu (18. 4.) sprejazdnia úsek Rastislavovej ulice od ulice Milosrdenstva po vstup do Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura (UNLP). Zároveň bude v sobotu a nedeľu (19. 4.) medzi 6.00 a 18.00 h pre asfaltovanie komunikácie kompletne uzavretá križovatka Gemerská a Mudroňova zo všetkých smerov.