Policajti prehľadávajú pre bombovú hrozbu aj súdy v Košiciach
Súdy v Bratislave aj Košiciach prehľadávajú pre nahlásenú bombovú hrozbu. Potvrdili to krajské policajné hovorkyne Lucia Mihalíková a Lenka Ivanová. Podľa dostupných informácií sa hrozba týka aj ďalších súdov na Slovensku.
Polícia vykonáva prehliadky vo všetkých bratislavských súdoch, keďže nebolo špecifikované, ktorého súdu sa má bombová hrozba týkať, priblížila Mihalíková. Okrem iného tak evakuovali aj budovu Najvyššieho súdu SR, v ktorej sídli aj Ministerstvo spravodlivosti SR.
Správu budeme aktualizovať.
[ad][/ad]Odporúčané články
Absolútnou víťazkou ankety Športová osobnosť Košíc za rok 2025 sa stala Zuzana Paňková.
Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach dosiahla významný posun v liečbe myómov maternice. Za uplynulých deväť mesiacov tu metódou MYOBLATE úspešne vykonali 110 rádiofrekvenčných ablácií, čo potvrdzuje rastúci význam miniinvazívnych zákrokov v gynekológii.
Mesto Košice je lídrom v rámci Slovenska v oblasti štátom podporovaného nájomného bývania. Počas utorkovej diskusie v rámci interaktívneho podujatia „Mesto v meste“, ktoré sa od uplynulého pondelka až do konca tohto týždňa koná v Auparku, sa na tom zhodli košický primátor Jaroslav Polaček (nezávislý) a generálna riaditeľka Agentúry štátom podporovaného nájomného bývania Eva Lisová.