V Humennom sa služobnou zbraňou zastrelil policajt
Služobnou zbraňou sa v stredu ráno v Humennom zastrelil príslušník Policajného zboru SR.
Pre TASR to potvrdil tlačový odbor ministerstva vnútra.
Ako rezort uviedol, prípad prevzala inšpekcia, ktorá ho rieši ako „usmrtenie“. Vzhľadom na „uskutočňované prvotné úkony na mieste činu“ však žiadne bližšie informácie neposkytol.
[ad][/ad]Odporúčané články
Kamil Šaško navštívil Detskú fakultnú nemocnicu Košice, kde sa oboznámil s aktuálnym stavom stavebných úprav pripravovaného pracoviska magnetickej rezonancie pre detských pacientov. Počas návštevy absolvoval prehliadku priestorov budúceho pracoviska a s vedením nemocnice rokoval aj o ďalších investičných projektoch, ktoré majú podporiť rozvoj pediatrickej zdravotnej starostlivosti na východnom Slovensku.
Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach (RÚVZ Košice) vyzýva fyzické osoby – podnikateľov, právnické osoby a fyzické osoby – občanov na vykonanie celoplošnej preventívnej deratizácie.
Tento týždeň sa v súvislosti so spustením výroby teplej obaľovanej asfaltovej zmesi začína v Košiciach s opravami výtlkov, prepadnutých častí a iných závad na cestách a chodníkoch vo vlastníctve mesta. Od pondelka sa budú zarezávať a vybúravať poškodené časti vozovky a výtlky, v stredu sa začne aj so samotným asfaltovaním.